تبلیغات
موعودنامه
نویسندگان
بیداری اندیشه جنبش مصاف بچه های قلم رادیو معارف شیعه گرافیک رهبران شیعه گروه مشکان قائم نیوز اهل بیت حریم یاس شیعه نتورک هارون یحیا باقی مرصاد 20 ظهور 12 سایت علمی پژوهشی یهود صالحین شیعه تخریبچی مجازی امام خامنه ای زلزاه کلیپ دیده وار پروژه نشانه علمدار نمادها صاحب عصر حق نیوز عصر انتظار شیعه حق مداحان کربلا بصیرت بصیرت انتهای افق مهدی یار نورالمهدی فتنه نیوز تا ظهور فکرت فروغ مهتاب ماسون نیوز ماسون تیوب سنت فرج12 حسینیه زنجان ال یاسین رقیم ماسون یاب
تصویر واقعی شیطان
نویسنده وبلاگ "پارک ممنوع، و الا پنجر می شوید" در آخرین پست وبلاگش با دستمایه قرار دادن موضوع ادغام وزارتخانه، طنزی را به رشته تحریر درآورده که در پی می‌آید:
این روزها بازار ادغام وزارتخانه‌ها داغ است، پیشنهادات زیر به منظور ادغام هر چه بهتر و بیشتر وزارتخانه‌ها ارائه می‌شود:
1- از آنجایی که هر وقت بودجه کم آمده و حتی زمان‌هایی که زیاد آمده، زورمان به معلمان رسیده است و از سر و ته حقوق آنها زده‌ایم، پیشنهاد می‌شود وزارت آموزش و پرورش با وزارت رفاه و تامین اجتماعی ادغام شود تا شاید به این بهانه، فرهنگیان بعد از یک عمر کار و تلاش، روی رفاه و آسایش را ببینند.
2- انداختن دو نفر از بیماران بی‌پول بیمارستان «اسمش را نبر» در گوشه اتوبان به وسیله پرسنل بیمارستان و رشد تصاعدی زیرمیزی پزشکان و رسمیت پیدا کردن آن تا حد رومیزی و ...، همه و همه نشان از این دارد که جامعه پزشکی تا چه حد به مباحث اقتصادی علاقمند است؛ لذا پیشنهاد می‌شود وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشكی، وزارت بازرگانی و وزارت امور اقتصاد و دارایی با یکدیگر ادغام شوند.
3- سرعت پیشرفت فن آوری در کشور، سرعت بالای اینترنت و قس علی هذا دلیل خوبی برای ادغام وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات با سازمان میراث فرهنگی و گردشگری به منظور حفظ و حراست از عتیقه‌ای به نام اینترنت، می‌تواند باشد.
4- بحث فرار مغزها سال‌هاست مطرح شده ولی از آنجایی که غیر از چاپ یک کتاب (نشت نشا) و تاسیس بنیاد نخبگان که کاری به جز برگزاری جشن و اعطای وام به نخبگان ندارد، اقدامی برای جلوگیری از فرار مغزها نکرده‌ایم و مهم‌تر از آن، بسیاری از آقازادگان که نور چشم و عزیز دل همه ملت ایران هستند علاقه خاصی به تحصیل در خارج از کشور دارند، بنابراین پیشنهاد می‌شود به منظور سهولت تحصیل در خارج از کشور، وزارت امور خارجه، وزارت راه و ترابری و وزارت علوم تحقیقات وفناوری با یکدیگر ادغام شوند.
5- به لطف خدا آمار بیکاری روز به روز و حتی شبانه‌روز در حال کاهش است ولی تا زمان صفر شدن کامل این آمار بهتر است وزارت كار و امور اجتماعی با وزارت جهاد کشاورزی ادغام شود که تا زمان سر کار رفتن جوانان بیکار از آنجایی که قرار است زیر پایشان علف سبز شود، این علوفه به تولید انبوه رسیده و حتی به قطب صادرات علوفه در منطقه و جهان تبدیل شویم.
6- بسیاری از صاحبان سرمایه احساس تکلیف کرده‌اند که به هر نحوی، حتی اگر به زور، وارد عرصه فرهنگ شوند. به همین جهت پیشنهاد می‌شود وزارت نیرو در ابتدا به «وزارت زور» تغییر نام داده و سپس با وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ادغام شود.
7- خانه دار شدن و خرید خانه برای یک ایرانی مقوله‌ای عملی تخیلی است و از آنجایی که ایرانی جماعت به مستاجر بودن و مستاجر ماندن عادت دارد و کم کم این قشر مستاجر از لحاظ خانه به دوشی و اثاث کشی مداوم دارد به حلزون و لاکپشت مسخ می‌شود و اسباب و اثاث خانکاریکاتور اثر: کیوان زرگریه‌اش را به دندان می کشد و از این طرف به آن طرف می‌برد، بهتر است برای سهولت در رفت و آمد و تردد بین خانه‌ها، وزارت مسكن و شهرسازی با وزارت راه و ترابری ادغام شود.
8- خیلی از بدخواهان می‌گویند وزارت نفت پر است از باندهای مافیایی. صد البته که این موضوع صحت ندارد و وزارت نفت یکی از پاک‌ترین وزارتخانه‌هاست! ولی کار از محکم کاری عیب نمی‌کند؛ برای اینکه جلوی ادعاهای دروغین این یک مشت بدخواه هم گرفته شود، به منظور نظارت شبانه‌روزی بر کار وزارت نفت و رسیدگی آنی به تخلفات احتمالی در این وزارتخانه، بهتر است وزارت دادگستری را با این وزارتخانه ادغام کنیم.
9- بر همگان واضح و مبرهن است که تا وقتی رییس جمهور می‌تواند سرپرست خیلی از وزارتخانه‌ها باشد و خودش یک تنه و به تنهایی وزارتخانه‌ها را اداره کند، وجود چیزی به اسم وزارتخانه اصلاً ضرورتی ندارد و بهتر است برای هرچه بیش از پیش کوچک شدن دولت، همه وزارتخانه‌ها با هم و بعد با دفتر ریاست جمهوری ادغام شوند!


طبقه بندی: متن آزاد،
[ شنبه 28 خرداد 1390 ] [ 03:02 ب.ظ ] [ حامد ]
.: موعودنامه :.
درباره وبلاگ


زنان بی حجاب نگاه مردان بی غیرت را گدایی می كنند

آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :