تبلیغات
موعودنامه
نویسندگان
بیداری اندیشه جنبش مصاف بچه های قلم رادیو معارف شیعه گرافیک رهبران شیعه گروه مشکان قائم نیوز اهل بیت حریم یاس شیعه نتورک هارون یحیا باقی مرصاد 20 ظهور 12 سایت علمی پژوهشی یهود صالحین شیعه تخریبچی مجازی امام خامنه ای زلزاه کلیپ دیده وار پروژه نشانه علمدار نمادها صاحب عصر حق نیوز عصر انتظار شیعه حق مداحان کربلا بصیرت بصیرت انتهای افق مهدی یار نورالمهدی فتنه نیوز تا ظهور فکرت فروغ مهتاب ماسون نیوز ماسون تیوب سنت فرج12 حسینیه زنجان ال یاسین رقیم ماسون یاب
تصویر واقعی شیطان
فارسی 1 در تیزری تبلیغاتی از پخش دو سریال با عناوین "شب به شب"  و "ققنوس" در باکس سحرگاهی ماه رمضان خبر می ‌داد. پخش این دو سریال در شرایطی انجام خواهد شد که شبکه ‌های داخلی در آن ساعات برنامه ی نمایشی خاصی ندارند و تنها مناجات و دعا پخش خواهد کرد و احتمالاً همین عامل، دست‌ اندرکاران فارسی 1 را به فکر انداخته تا سریال‌ های خود را در این ساعات به نمایش گذارند.

گروه فرهنگ نكته نیوز :شبکه ی ماهواره‌‌ای "فارسی 1" در ادامه ی سیاست ‌های (جنگ نرم) خویش و دوبله ی فارسی سریال‌ های موهن و غیراخلاقی ، در تازه‌ ترین حرکت خود زاهد و عابد گشته و با پخش سریال‌ هایی در زمان سحرگاه با عنوانِ "ویژه پخش در سحر‌های ماه مبارک رمضان" شبیخونی جدید را آغاز کرده است.

این شبکه که در آستانه ی فرا رسیدن ماه رمضان با پیش بینی این موضوع که به دلیل پخش چهار سریال تولیدی تلویزیون جمهوری اسلامی از زمان افطار تا پاسی از شب ، اکثر بینندگان خود را از دست خواهد داد ، در تیزری تبلیغاتی از پخش دو سریال با عناوین "شب به شب"  و "ققنوس" در باکس سحرگاهی ماه رمضان خبر می ‌داد . پخش این دو سریال در شرایطی انجام می شود که شبکه ‌های داخلی در آن ساعات برنامه ی نمایشی خاصی ندارند و تنها مناجات و دعا پخش می شود و احتمالاً همین عامل ، دست‌ اندرکاران فارسی 1 را به فکر انداخته تا سریال‌ های خود را در این ساعات به نمایش گذارند ، لیک باید توجه داشت که طرح این شبکه تنها به سحرگاه محدود نشده و ساعات نزدیک به افطار را نیز شامل می شود ، بدان معنا که پخش پر بیننده ترین سریال در حال پخش خود را در این ساعت گنجانده ، این سریال با عنوان "اِوالونا" فیلمی است مملو از خیانت و شهوت رانی و دقیقا مشابه سریال "ویکتوریا" که در زمان پخش آن اختلافات و شکافی عمیق بین خانواده های ایرانی ایجاد نمود و از آن جمله افزایش شدید آمار طلاق و خیانت های خانوادگی می باشد.

البته این جریان روند جدیدی نبوده و طی سال های گذشته نیز این شبکه در ماه رمضان برنامه های خاصی را در ساعات معینی تدارک دیده بود ، اما امسال برنامه های سحرگاهی طرحی جدید است که به برنامه های سال های گذشته افزوده شده‌اند

فارسی وان

البته این جریان روند جدیدی نبوده و طی سال های گذشته نیز این شبکه در ماه رمضان برنامه های خاصی را در ساعات معینی تدارک دیده بود ، اما امسال برنامه های سحرگاهی طرحی جدید است که به برنامه های سال های گذشته افزوده شده اند . این شبکه که در رمضان هر سال شعاری را برمی گزیند و امسال با شعار "رمضان کلید گنج نهان" برنامه های خود را پخش می کند و صحنه هایی از مساجد و اماکن مقدس نشان می دهند . ربنا (تنها با صدای شجریان) را با ترجمه اش و اذان (با تعجیل دو دقیقه ای نسبت به تهران) را با آهنگ پخش می کند تا اعتماد مخاطبین را بیش از پیش جلب نماید . حال باید از عوامل این شبکه ی یهودی پرسید که این جمله "رمضان کلید گنج نهان" را قبول دارید ؟ پس چرا مشروبات الکلی و رابطه های نامشروع دختران و پسران و شیطان پرستی و خیانت به همسر را ترویج می کنید ؟

پاسخی جز این یافت نمی شود که عوامل این شبکه ی یهودی و صهیونیستی برنامه های گسترده ای برای عوام فریبی طراحی نموده اند تا خود را مسلمان جلوه داده و با در نظر گرفتن همه ی جوانب امر ، به خانواده های ایرانی این طور القا کنند که می توان روزه هم گرفت ، به عزاداری هم پرداخت و به میهمانی های فرهنگی که خود تعریفی از آن کرده اند رفت و در عین حال به عیش و نوش نیز پرداخت زیرا این موارد هیچ مغایرتی با یکدیگر ندارند

باید ازعان داشت که شبکه فارسی1 بسیار پیچیده و هوشمندانه عمل می کند و در ظاهر ، هیچ نشانی از مخالفت با آموزه های ارزشی و دینی نشان نمی دهد و حتی برای مناسبت های خاص مذهبی هم پیام تبریک و تسلیت می دهد . اما با روش پیچیده ، بنیان های هنجاری و فکری جامعه را هدف قرار داده اند . وقتی بنیان های اجتماعی-فرهنگی جامعه ی اسلامی از بین رفت ، آنگاه حرف های جدیدی را جایگزین می کنند که به راحتی قابل رسوخ و نفوذ است.

در ظاهرِ فارسی1 خبری از مواضع فکری و سیاسی نیست اما در عمل ، سست کردن بنیان های فکری و اجتماعی جامعه را به دنبال خواهد داشت و متاسفانه به دلیل نا آگاهی مخاطبان از اهداف پیدا و پنهان

فارسی وان

گردانندگان این شبکه در حال حاضر شبکه فارسی1 مخاطبان بسیاری را از میان جوانان و به خصوص خانواده ها به خود اختصاص داده است.

این شبکه طوری برنامه ریزی شده است که ترویج بی بند و باری را آموزش دهد و به بیننده اش القا می کند که چنین رفتاری هیچ تضادی با موازین اسلامی ندارد.

پخش دو سریال در شرایطی انجام می شود که شبکه ‌های داخلی در آن ساعات برنامه ی نمایشی خاصی ندارند و تنها مناجات و دعا پخش می شود و احتمالاً همین عامل ، دست‌ اندرکاران فارسی 1 را به فکر انداخته تا سریال‌ های خود را در این ساعات به نمایش گذارند

در مناسبت ها و اعیاد مختلف و نیز ایام شهادت پیام های تبریک و تسلیت پخش نموده و با تیزرهای تبلیغاتی سعی در مظلوم نمایی داشته و خود را طرفدار ارزش های اسلامی و خانواده می نمایاند ، طوری وانمود می کند که گویا این ایام برای آن ها مهم است تا مخاطب احساس کند که این شبکه به اعتقاداتش احترام گذاشته و از لحاظ فکری و عقیدتی کاملا با یکدیگر همسو هستند ، لیکن به تدریج با صحنه های غیر اخلاقی بر افکار و نگرش جوانان رخنه می کند و به هدف خود ، که همان از بین بردن بنیان خانواده است نائل می شود.

در واقع تمام نقشه ها و برنامه های این شبکه  با هدف تخریب اسلام و بنیان خانواده طراحی شده و در این موضع شکی نیست و روشن ترین ادله ی آن تاملی در مضمون سریال ها و موسیقی  های (راک) پخش شده از این شبکه می باشد.

منبع : سایت خبری نكته نیوز
طبقه بندی: جنگ نرم، حرف های تلخ،
[ یکشنبه 30 مرداد 1390 ] [ 12:29 ق.ظ ] [ حامد ]
.: موعودنامه :.
درباره وبلاگ


زنان بی حجاب نگاه مردان بی غیرت را گدایی می كنند

آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :